logo

Silver Domki Letniskowe nad morzem

info@domkinadmorzemsilver.pl 669-649-940 / 609-155-980 6 °C

Na terenie domków letniskowych Silver

Ze wszystkich atrakcji, można korzystać bezpłatnie. Po uzgodnieniu z właścicielem ośrodka można wypożyczać piłki i rakiety do badmintona.

Z tyłu domków letniskowych Silver znajduje się:

• boisko do piłki nożnej,
• boisko do siatkówki plażowej
• boisko do badmintona
• trampolina
• plac zabaw wyposażony w piaskownicę, zabawki, huśtawkę, zjeżdżalnie
• Duża altana z oświetleniem
• Huśtawki 3 osobowe drewniane
• Miejsce na ognisko

Rozrywka Rozrywka Rozrywka Rozrywka

Rozrywka w okolicy domków letniskowych Silver

W Rusinowie niedaleko domków letniskowych Silver można umilić sobie czas w trzech miejscowych barach, wypić piwo czy zjeść dobre domowe dania lub dania typu Fast food. Wszystko to w okolicy max 0,8 km. Najbliższy bar znajduje się w odległości 200m od domków letniskowych Silver.

Jarosławiec

W okolicy około 3,0 – 4 km od domków letniskowych Silver znajduje się małą miejscowość Jarosławiec. W miasteczku tym można pospacerować i zrobić zakupy w małych markowych sklepach. Główną atrakcją jest latarnia, na którą można wejść i podziwiać piękne widoki. Oprócz latarni możemy tam znaleźć restauracje, miejsca do gier i zabaw, pizzerie, dyskoteki, Aquapark a także można zagrać w paintball.

Rozrywka Rozrywka Rozrywka Rozrywka Rozrywka

Darłowo i Darłówko

W odległości około 14 km od domków letniskowych Silver położone są miejscowości Darłowo i Darłówko. Miasta te, są idealnym miejscem na spacery z powodu malowniczych kamieniczek i zieleni. Można także, przy okazji zwiedzania zrobić zakupy, dlatego że znajduje się tam dużo małych sklepików i supermarkety. W Darłowie i Darłówku są również dyskoteki, restauracje i Aquapark.

Rozrywka Rozrywka Rozrywka Rozrywka Rozrywka Rozrywka

Jezioro Wicko

Jezioro Wicko znajduje się w odległości 6 km od domków letniskowych Silver. Można wypożyczyć tam sprzęt wodny (min. żaglówkę), łowić ryby oraz nauczyć się żeglować. Jezioro Wicko ma w swoich zasobach wiele gatunków ryb np. sandacz, szczupak, lin, sum, okoń, płoć, leszcz, węgorz.

Rozrywka Rozrywka

Jezioro Kopań

Jezioro Kopań znajduje się w odległości 3 km od domków letniskowych Silver. Jest doskonałym miejscem dla wędkarzy którzy jeziorze mogą znaleźć takie ryby jak: węgorze, sandacze, szczupaki, liny, okonie.

Rozrywka Rozrywka